24. Kuruluş Gecemiz

Etkinliklerimiz, Tüm Haberler

12 Aralık 2015 te Derneğimizin yani Kartal Balkanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’nin 24. Kuruluş yıldönümü yemeğindeydik. Dile kolay tam 24 yıl, kuruluşundan itibaren emeği geçen ve bundan sonra da geçecek olan herkese teşekkürler.

Katılımlarından dolayı;
Kartal Bld.Bşk.Yrd. Sayın Gülcemal Fidan ve Sayın Mustafa Fehmi Okay’a, Federasyon Başkanımız Sayın Dç.Dr.Yüksel Özkan’a, Hak ve Özgürlükler Hareketi Varna Kadın Kolları Bşknı Syn Uman Dubaz’a, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcilerine ve tüm zorluklara rağmen derneği her şey’in üstünde tutup tüm etkinliklerde yer alan değerli üyelerimize sonsuz teşekkürler.

Gecede açılış konuşmasının ardından sahne alan Varna Türk Kültür Derneği Folklor Grubu’nun programı bizleri doğduğumuz topraklara, kültürümüze taşıyarak eski hatıraları canlandırdı ve duygulu anlar yaşattı. Daha sonra söz alan Federasyon Başkanımız Sayın Dç.Dr. Yüksel Özkan ve Kartal Bld.Bşk.Yrd. Sayın Gülcemal Fidan’ın yapmış olduğu konuşmalar
gerçekten duygu yüklü, bilgilendirici ve gurur verici idi.

Tüm geçmiş başkanlarımız ve yönetimimiz eşliğinde kesilen 24.yıl pasta’mızın ardından sahne alan Rumeli’li Orhan gece boyunca tüm konuklarımızı coşturdu.
Gümüş yılımızda buluşmak üzere diyerek katılan tüm dostlarımıza çok
çok teşekkür ediyoruz.