Keşkek Günümüzün 3.Sünü Gerçekleştirdik

Etkinliklerimiz, Tüm Haberler

Eski başkanlarımızdan Nizamettin Yumurtacı’nın sponsorluğunda gerçekleştirdiğimiz etkinliğimiz büyük ilgi gördü. Kartal Kaymakamımız Sayın Cemil AKSAK, Pendik Kaymakamımız Sayın Osman TUNÇ, Kartal Belediye Başkan Vekili Sayın Gülcemal FİDAN, çeşitli STK ve Spor Kulübü başkanları, Kurum Temsilcileri, Mahalle Muhtarları ve Derneğimizin Gerçek Gönüllülerinin katılımı ile gerçekleşen etkinliğimiz büyük bir coşku ve şenlik havası içinde geçti.

Protokol konuşmalarının ardından çocuklarımız tarafından okunan şiirler ve Bosna Sancak Derneği Halk Oyunları ekibinin gösterileri büyük ilgi gördü.

Daha sonra birbirinden hünerli ellerle pişirilen keşkek tüm misafirlerimize dağıtıldı.Bu hünerli ellerin sahipleri Nutfiye KILIÇ, Raziye ÇİÇEK, Bahriye İSKENDER, Selvet KIZMAZ ve Şükran DURMAZ’a derneğimiz ve tüm misafirlerimiz adına teşekkür ediyor, “ellerinize sağlık”diyoruz.

Programın sonunda Balkan müzikleriyle doyasıya eğlendik ve güzel bir etkinliği daha geride bıraktık.

Bu güzel etkinliğin gerçekleşmesinde katkıda bulunan başta sponsorumuz Nizamettin YUMURTACI’ya, misafir ve üyelerimize, keşkeğin yapımından servisine kadar emeği geçen herkese ve derneğimizin gerçek gönüllülerine sonsuz teşekkürler…